Reklama

Volby, manipulace, euro-banksterismus z ČSSD, Klausův pseudo-pravicový euro-banksterismus z ODS v podobě EUropy volného trhu aneb 10% volebního hřiště pro pseudo-vlastence za politikou konfidentůru?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Volby 2017, manipulace a klasické rituální tanečky o moc a prachy. Opravdu chceme vyměnit euro-banksterismus ČSSD  za Klausův pseudo-pravicový euro-banksterismus EUropy volného trhu z tiché dílny ODS, TOP09, KDU a Robejškových Realistů? Půjdu demonstrovat za pád Vlády levičáckých kolaborantů jen proto, aby se vlády zmocnila Vláda kolaborantů pravičáckých? Co to má společného s občanským zájmem, vystřídat Sobotkův „průjem“ za exkrementy miliardářů, Klausů, Fialů, Kalousků a Bělobrádků, Robejšků? To může udělat jen „trotl nebo politickej konfident“ v úplně jiném zájmu než občanském.

Tančí Babišovo ANO přitom někde mezi tím? Všechno je to jen bankovní obojek z makro-dluhů, na které doplatí občan.

Pokud občanskou demonstraci, tak generální, proti všem politickým mafiím, za okamžitý zákaz přijímat ilegální migranty, za odstoupení Vlády, jmenování úřednické vlády prezidentem do voleb a do voleb moratorium na zákonodárnou činnost kolaboračního Parlamentu politických mafií a pokud ne, tak demonstrovat pro okamžité rozpuštění kolaboračního Parlamentu prezidentem za protiústavní činnost.

Politické mafie si myslí, že mají 90% voleb v kapse, ať už se o ten volební kabaret podělí v jakémkoliv poměru. Co se děje s 10%-ti zbytku volebního hřiště pro pidi-strany a pseudo-vlastence za politikou konfidentůru, které čeští poličtí mafiáni a banksteři nechali na hraní jako kostičku opoziční scéně plebsu, dokonce najednou se hlásících k vlastenecké scéně? Je jich najednou jak partyzánů po válce. Najednou byl tehdy taky každej partyzán.

 – – – – – – –

 • Nejprve je nutno uvést zásadní otázku. V čem spočívá závislost našeho státu a občanů, ztráta soběstačnosti, postupná ztráta suverenity, nedostatek financí, nízké platy a důchody, exekuce, žebračení, prostě celý stát „v prdeli“ i s občany, likvidace armády, ztráta obranyschopnosti, potravinová nesoběstačnost a obrovské tunely penězovodů do banksterské žumpy na „prachy a moc“?

Odpověď je jednoduchá a posouzení celé situace zotročení cizí mocí lze jednoduše nazvat :

a) Závislost politická a právní. Toto je provedeno cestou členství ve spolku jménem Evropská Unie, její rádoby parlament a všemocné nevolené úřednictvo, který si banksteři vytvořili jako „ksicht“.

b) Závislost ekonomická a právní. Byla prováděna bankstery ovládnutím a skoupením všeho strategického postupně a plíživě ještě před formálním vstupem do politického svazku EU a dále je zvětšována až do dnes.

c) Závislost  mocenská na bezpečnostních strukturách banksterů a EU, na NATO díky tomu, že politické mafie jsou kolaborantské a naše armáda byla zlikvidována, přetvořena v pidi-armádu, kterou posléze také de facto likvidují na úroveň bez-schopnosti ubránit aspoň světoznámou vesnici Prčice.

Ad a) Politické mafie ČSSD, ANO s impotentní opozicí ODS, KDU, TOP 09 a zbytkem reprezentují kolaboranty, kteří prosazují všechny tři kategorie vlastizrady. Čerpají svůj kapitál rovným dílem z banksterů na mezinárodní i domácí půdě.

Ad b) ODS, ODA, KDU, TOP 09, Realisté v pozadí s Parlamentními listy, Protiproudem, EU portály a v tichém pozadí s Klausem reprezentují kolaboranty, kteří prosazují dvě kategorie vlastizrady a to ekonomickým otroctvím a závislostí na banksterech a mocenskou závislostí na NATO. Čerpají svůj kapitál rovným dílem z banksterů na mezinárodní i domácí půdě.

– Ad c) Všichni se ale společně plíživě a mlčky podílí na hrozbě typu c), na závislosti mocenské, kdy by mohla připadat v úvahu silová okupaci vojsk NATO a Bruselu, oněch pseudo-nenápadných kontingentů EU o počtu 5000 žoldáků v platu nevolených orgánů EU a financovaných investicemi v přímé vazbě na banksterskou Evropskou banku, kterých by mělo být údajně 10, s formálním úkolem potřeby nasazení proti extremismu a v dovětku proti bouřím proti Evropské Unii.

Je zde invaze muslimů, jako záminka pro bouře a pouliční války, které zašlapané národní státy nezvládnou a 4. říše banskterů bude vojensky zachraňovat Evropu? Čeká se snad jen na záminky, pravděpodobně zcela jednoznačně uměle vyvolávané? Když si někdo vyhodí do vzduchu Dvojčata, aby měl záminku, bude snad brát ohledy na úmrtnost obyvatelstva evropských států, bude-li nutné Evropu sjednotit okovanou botou 4. říše s naočkovanou záminkou islámské invaze?

 – – – – – – –

V roce 2003 při referendu o vstupu do EU byli hlavními zrádci lidé kolem ODS , kteří tehdy na euroskeptické straně místo slibovaného NE vstupu do EU řekli na poslední chvíli takzvané měkké ANO, s impotentním dovětkem „prý chtěli bychom EU volného trhu“.

Oni nevěděli, že žádná Evropa volného trhu neexistuje? Že je to jen pozlátko pro to samé, co Evropská Unie, jen s jiným ksichtem? Obojí totiž vlastní banksteři a jejich hra je stále stejná. Prachy a moc.

Je v podstatě jedno, jestli  bychom řekli, že budeme otroky banksterů s ksichtem zahnutých banánů nebo budeme otroky banskterů cestou volného trhu, jen bez těch banánů.

Líbivý ksicht pro důvěřivé blbce-občany, kterým to dojde až v důchodu, možná ani to ne, že banksterský kapitál nás vlastní v obou případech.

Prostě to chtěl Klaus a jeho nohsledi tehdy, jako náhradní variantu, kdyby EU neprošlo. Toto samé chce a opět připravuje potichoučku v pozadí Klausovská alá pravice, když ksicht EU už je natolik umazán, že se na něj nedá koukat a nejspíš padne.

A jsme u Volební šaškárny pro rok 2017. Souhrnem bych to viděl asi takto:

 • stále jsme pod manipulačními nedemokratickými volebními zákony
 • stále jsme pod taktovkou mocenského politického a úředního fašismu
 • stále jsme pod taktovkou mediální mafie a agentur  ovlivňujících zásadně volby
 • politické mafie si rozdají 90% volebních výsledků mezi sebou, jedno v jakém vzájemném poměru
 • politické mafie počítají s tím, že opoziční pidi-strany a pseudo-vlastenecká scéna se poperou o zbývajících 10%
 • většina pseudo-vlastenecké scény a pidi-opozice hraje jen o umístění nad 1,5%, aby získaly peníze, prý na další boj. (a já mám zase asi ruku v nočníku).
 • většina pseudo-vlastenecké scény a pidi-opozice nemá kromě populistických hesel žádný skutečný program
 • většina pseudo-vlastenecké scény a pidi-opozice pracuje ve skutečnosti v zájmu velkých stran  s cílem rozložit potencionální občanskou jednotu, pokud by náhodou vznikla za přísliby sponzorství a úhrady drobných volebních kampaní nebo získání nějakého postavení, podpory či peněz.
 • část pseudo-vlastenecké scény, pidi-opozice nebo aktivistů jsou bývalí členové politických mafií jako političtí turisté, občanských zájmů prostí, bojující jen o místa na kandidátkách.
 • většina pseudo-vlastenecké scény, pidi-opozice nebo aktivistů v podstatě pracuje v přímém nebo skrytém zájmu velkých politických mafií a to buď proto, že jsou natvrdo řečeno „sebestředně blbí jako štoudev“ nebo jako najatí konfidenti politických mafií a vedou to záměrně tak, aby nahrávaly potřebám a cílům politických mafií tak, aby nepřekročili onu dovolenou 10% hranici, kterou mafie nechala „nadšencům“ na hraní.

Z tohoto souhrnu téměř ryze negativního by se mohlo zdát, jestli se s tím vůbec dá něco dělat. Na to je jednoduchá odpověď. Samozřejmě dá. Vždy se s tím dá něco dělat. Celý svět zná pojem a celý svět ví, že to funguje. Jmenuje se to „Divoká karta“. Lze ji definovat asi takto:

 • Pokud voliči pochopí, že jedny i druhé politické mafie řídí volant v rukou banksterů
 • Pokud z toho pochopí, že otroctví se nezbaví ani volbou nalevo ani napravo nebo jinde
 • Pochopí, že nesmí volit žádnou z politických mafií
 • Na to, aby si občané pomohli, musí volit sami sebe s heslem Stop všem politickým mafiím
 • Aby mohli volit sami sebe, musí si udělat svůj vlastní občanský program a přímou demokracii bez politických stran, manipulátorů, gangsterů, kolaborantů a miliardářů.
 • Aby mohli občané volit sami sebe, musí si založit svoje občanské hnutí s občanským programem a volit sami sebe a vykašlat se na všechny staronové politické mafie.
 • To, že žádný miliardář nebojuje o moc, aby budoval blaho občanů snad chápe i ten nejposlednější blbec.

Koordinátor hnutí Občanské-referendum A Dost!!! Republiku zpátky občanům s  ne zrovna moc přátelským pozdravem mediálním masérům z Parlamentních listů.

Jindra Tichý st. |5.4.2017|koordinátor občanského hnutí|práva k článku vyhrazena|

 

Celou věc asi shrne slogan staršího data s článkem v linku pod ním….

 

 

 3,646 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,212 zobrazení celkem,  740 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,213 zobrazení celkem,  741 zobrazení dnes

Číst více »