Reklama

POZVÁNKA K DISKUSI DO OBČANSKÉHO REFERENDA – 5. REKONSTRUKCE STÁTU PRO 21.STOLETÍ

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Občanská revoluce, odmítnout jednotně všechny politické mafie. Volit sami sebe

 Kdokoliv z takzvaných intelektuálů nebo elity by chtěl namítat k projektu jakékoliv právní a ekonomické porady, jako že to nejde, je to nesmysl, aby občané schvalovali zákony, to že přece hloupý občan nemůže, chtěl bych podotknout, že zásadním a přednostním faktem je, že stát si zřizují občané (tedy všichni občané), aby jim poskytoval služby. Je tedy majetkem občanů a kdo jiný by měl nastavit pravidla, než majitel ( a to jsou všichni občané).

Pokud by nějaká výrazně menší skupinka (více-občanů) chtěla snad přisvojovat práva, že jen a právě oni jsou ti bohem povolaní a pomazaní, co jsou schopni zákony předkládat a schvalovat zákony, a že plebiscit, tedy občané, do toho nemají co mluvit a když tak pouze s právem dosadit bohem vyvolené na zákonodárný Parlament, tak jim mohu vzkázat jediné. To co praktikujete už 27 let je novodobý feudalismus, fašismus a diktatura pod pláštěm pseudo-demokracie a tím jděte do řitního otvoru v Bruselu.

  • 27 let tady máme „super chytré právníky“, ale Ústavu a zákony opravit nedokázali.
  • 27 let tady máme „super-ekonomy“, ale ještě nikdy nedokázali spočítat nic správně a ku prospěchu občanů.
  • Máme tady „plnej kýbl“ rádoby umělců a intelektuálů, ke všemu se chytře vyjadřují a za 27 let ještě nevymysleli nic, co by bylo k užitku občanů.
  • Máme tady politiků a pseudo-politiků jako pampelišek na louce, ještě ale nikdy za 27 let neudělali nic pořádně, kromě lumpáren do vlastní kapsy. Je jedno z které politické mafie a strany jsou.

Řekne mi někdo, proč bychom si my, občané sami a pro sebe nebyli schopni vymyslet něco nového, lepšího, když to stádo lumpů, intelektuálů, kolaborantů a politické mafie za 27 let neudělalo této zemi nic dobrého?

Kritika a odpor občanským změnám z jejich strany je „úplně mimo mísu“. I kdybychom vše nevymysleli nejlépe, nemůže to být horší, než marast, který tady po sobě nechávají 27 let oni.

Nemají právo, všichni mocní, cokoliv kritizovat. Mají jediné právo, jít už konečně do prdele a bát se, aby nešli před občanský tribunál.

Prostor pro věcné otázky a odpovědi je ve Facebook skupině:Občanské Referendum – diskuse

Koordinační tým Občanského referenda – Republiku zpátky občanům (Jindra Tichý st.)

 

 1,345 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,840 zobrazení celkem,  2,028 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,842 zobrazení celkem,  2,030 zobrazení dnes

Číst více »