Reklama

Agar Německý ovčák hledám nového parťáka !

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Ahoj lidi, jsem hodný a potřbuju nového parťáka.

Jsem se svým pánem, kterého mám rád a domluvili jsme se, že je nutné obstarat mi jiný domov.
Ptáte se proč? Můj současný pán je nemocný a potřebuje zdravotní péči a klid. Já jsem mladý, veselý a potřebuji pohyb, aktivitu a pevnou zkušenou ruku. A také nechci zůstat na zahradě sám a opakovat historii. Můj první páníček předčasně odešel do nebe a já zůstal sám.

Jmenuji se Jindra a jsem synem Ararova pána a současně jsem Agarův kamarád. Všem nám je líto rozhodnutí, které je třeba učinit, ale některé kroky jsou třeba. Chápeme, že není možné zacházet s Agarem, jako s věcí, ale slzy musí pryč.

Práce Agara

Převzato z FB, autor J.Tichý st.

Vážení psí přátelé, obracím se na vás s prosbou o pomoc při řešení s adopcí německého ovčáka Agara, 6 roků. Pomozte mi prosím najít pro něj nového pána.
Vzal jsem si ho cca. před 4 měsíci z útulku Larýsek, kde byl pár dnů. Před tím byl roky na zahradě, sám, opuštěný a sousedé ho krmili přes plot. Majitelé se o něj nepostarali a hodní sousedé jej zachránili a přemístili do útulku, odkud jsem po pár dnech

šel ke mně, s domluvou, že když to zdravotně nezvládnu, vezme si ho útulek zpět.
Podcenil jsem svůj zdravotní stav a schopnosti po opakovaných infarktech a včera, při kolizi Agara s jiným psem při snaze situaci zvládnout, jsem ji prostě zdravotně ani fyzicky nezvládl, dostal jsem od defibrilátoru několik výbojů a můj zdravotní stav je nyní takový, že bych správně měl ležet v naprostém klidu v nemocnici pod lékařským dozorem. Do nemocnice jsem nejel, ani sanitku nevolal, protože by se o Agara neměl kdo postarat a současný maximální výkon, který zvládnu je být v naprostém klidu, aby se mi arytmie a výboje od defibrilátoru neopakovaly.
Pokud se zopakují, končím v nemocnici nebo pod drnem a s Agarem nevím co bude. Jakoukoliv sebemenší vypjatou situací i při venčení nejsem schopen ustát a pokud by se situace opakovala, odneseme to nejspíše oba, já i pes.

Mnozí tento příběh Agara sledovali. Byl problémový, naučený pouze hlídat zahradu, nyní se již z větší části zklidnil, zlepšil částečně i poslušnost v klidovém stavu.
Nemá rád cizí psy ani kočky, u lidí je třeba opatrnost. Vhodný na zahradu, skvělý hlídač, na stopování by byl ideální, nedoporučuji do bytu. Kynologické znalosti jsou potřebné.
Předat ho do dobrých rukou je z mého zdravotního důvodu akutní a nutné, i když mi to trhá srdce, ale dám ho jen a pouze do dobrých rukou. Pokud byste někdo měl zájem nebo o někom věděli, dejte mi prosím vědět na číslo 728 279 284.Jsme u Vlašimi.

 

 

 16,233 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat