Reklama

To se prostě označí zlobivý občan za názory na facebooku podezřelým teroristou a dojdou si pro něj. Až z toho skončí v nemocnici.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Slovensko není tak daleko, kdy to zkusí u nás? Kdy to řekne vlastizrádce Sobotka? Čtěte a sdílejte. Nebo to raději nečíst? Ať máme ráno v 6.00 taky nějaké to překvápko? Kdyby v rámci té policejní EU centralizace boje proti extrémismu to snad jako zkusili i u nás?

To se prostě označí zlobivý občan za názory na facebooku podezřelým teroristou a dojdou si pro něj. Ústavu zase o kousek zašlapeme pod zem. Vždyť to přišlo z Bruselu a povedal to pán minister a pán predseda SR, nie? Až z toho zadržený skončí v nemocnici. Jednotka ustanovená slovenským premiérem a minstrem vnitra Slovenské republiku je horlivá, stihla další zákrok, kdy si v 06.00 hodin došla pro aktivistu hnutí viz zde: „Naše Slovensko pomáha“ pana Žáčika, využívajícího facebookovou síť pro svou činnost, kde jsou členy mimo jiné i mnozí občané ČR.

Co je na této facebookoví skupině teroristického nám však zatím jasné není. Třeba nám to nějaký ten trafikant z Brusele vysvětlí politicky a anti-dezinformačně. Asi tam něco bude, jenže co? Děje se kolem tohoto hnutí něco tak úděsného, že je nutné komando hvězdné pěchoty a zákrok končící v nemocnici nebo se slovenské politické mafii něco nelíbí poněkud  natolik, že předvádí demonstraci fašismu silovými prostředky hvězdné pěchoty?

Celý článek nejdete zde. Mimořádná zpráva ze Slovenska. Národní jednotka boje proti terorizmu a extrémizmu zasáhla

K pozastavení je i jiná souběžná událost posledních dnů, muslim pobodal v Bratislavě dva mladíky, ale ve zprávě kolem toho jsem nikde nenašel, že by takzvané Národní komando proti extremismu zasahovalo a že by zadržený Afgánec skončil po zákroku v nemocnici. Je to sice lacině přiřazená paralela k zamyšlení, ale něco na ní bude. zdroj: Dráma pred občerstvením v Bratislave: Afganec bodol dvoch mladíkov, vyhrážal sa im smrťou 

Tento policejní útvar na Slovensku byl zřízen v rámci Bruselských aktivit údajně v rámci zavádění takzvané spolupráce a propojeného postupu tajných služeb, interpol-europolu a policií ve všech zemích Evropy, „jakože“ proti terorismu.

viz. předchozí článek a video premiéra s ministrem SR, co stojí opravdu zato pozorně vyposlechnou a číst i mezi řádky: „Jak se dá krásně schovat fašismus a kriminalizace svobody projevu odpůrců vládnoucích mafií za terorismus“

Dobrý voják Švejk by asi řekl“ Já to říkám furt, že ten facebook a ty lidičky tam jsou ty největší teroristi, kdepak muslimové, to jsou hodný klucí proti tomu facebooku“.

Co vy na to, hrdinové facebooku, ani nebudete číst nebo se budete věnovat léčbě svých frustrací? Nebo se nás to netýká? To je přece na Slovensku? Jsem zvědavý, kolik petic a protestů budete psát v tomto případu. O kousek dál a ne tak daleko fašisti střílí do svých spoluobčanů dnes a denně už pár roků. Ukrajina a ten divnej Majdan zas není tak daleko, Sorosovic sviňské havloidní humanitární bombardéry a neziskovky, které to na Ukrajině vyvolaly tu máme také, dokonce u moci a zaprodaných vládnoucích kolaborantů máme jako švestek, když se sakra daří úroda. Co z toho asi tak vzejde?

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|7.2.2017|free public|

 3,370 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,009 zobrazení celkem,  537 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,010 zobrazení celkem,  538 zobrazení dnes

Číst více »