Reklama

Soustřeďování vojenských jednotek na Ukrajině, v blízkosti Donbasu a Ruska. Co v nich ale dělají arabsky mluvící muslimové?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Z občanských zdrojů mezi lidmi žijícími na pomezí území kontrolovaného Ukrajinou, ale v blízkosti území kontrolovaného vojsky Donbasu se k nám před krátkou dobou dostala informace, která nepochází  ani z médií, ani ze zdrojů tajných služeb. Poslali si ji lidé žijící na Ukrajině se svými přáteli soukromě k nám do Čech a odtud byla zachycena. Zpráva dále nejde ověřit ani upřesnit, nejen z bezpečnostních důvodů osob, které by byly nejspíše okamžitě středem pozornosti Porošenkových nebo nacionalisticko-nacistických uskupení. Zpráva také nebyla určena žádným sdělovacím prostředkům ani politickým skupinám. Byla určena soukromě soukromým osobám. Z toho důvodu usuzuji, že ačkoliv je velmi kusá a nekonkretizující, právě proto se dá považovat za autentickou a asi pravdivou.

Je stručná, na jisté stanici v jedné oblasti v blízkosti Donbasu a bojové linie se soustředilo před nedávnem celkem na 5.000 žoldnéřských, případně bůhví jakých neoznačených vojenských jednotek a techniky, které se měly přesunou do dostupného vojenského tábora. Nic tak zvláštního a neobvyklého vzhledem k přesunům Porošenkových jednotek by na té zprávě nebylo, kdyby zpráva současně neobsahovala, že většina těchto vojáků mezi sebou mluvila při pohybech nádražím arabsky. Nic více v zachycené zprávě nebylo. Budeme li uvažovat jako zpravodajci jak vojenští nebo tajných služeb, právě takové zprávy bývají většinou velmi důležité, podstatné a většinou se potvrdí.

Pokud je to tak a zpráva se dá považovat za signál „čehosi“, tak to „cosi“ může znamenat .

  • „Co dělají arabsky mluvící žoldnéři a v takém počtu právě na Ukrajině ve válečné zóně, kde se již dnes opět dělostřelecky odstřelují civilní paneláky Donbasu?“
  • „Kdo případně takové arabsky mluvící žoldáky najal do služeb Porošenkovy armády? Proč je najal? Řežou tito muslimští žoldnéři také hlavy?
  • “ Pokud je to pravda, neúčastní se přímých bojů na linii Ukrajina Donbas. Tedy pro něco tam jsou a zatím na cosi čekají.“

Strategicky se Porošenkovi nepodařilo porazit Donbas. Veškeré taktiky i s poradci CIA zatím selhali. Můžeme předjímat a jen hypoteticky uvažovat o případných dramatických scénářích. Z vojenského hlediska takto porazit Donbas nelze. Že by nová taktika?

  • Nejspíš průlom provedený ukrajinskými tanky, následné nasazení 5.000 muslimských hrdlořezů do průlomu, což je do města plného civilů
  • S diverzním úkolem vyvolat paniku uprostřed města, případným bezuzdným vražděním civilních obyvatel, tím vyvolání následné paniky a rozkladu organizace Donbaské republiky? Může to být plán?

Takto totiž postupuje Islámský stát. Vraždí, vyvolá paniku, strach, rozklad a chaos. Povedlo se mu to v Iráku, povedlo se mu to v Sýrii.

  • Můžeme zase jen předjímat, kdo jsou ti muslimové v těchto jednotkách. Kdo je vycvičil? Pokud tam opravdu jsou, kdo skutečně jsou?
  • Je až tak nelogické domnívat se, že se může jednat o rekrutované migranty z Islámského státu přesunuté do Evropy, o kterých se dnes již otevřeně ví, bez ohledu na cenzuru Bruselu, kolaborantů a Merkelové?

Asi klidně můžeme, zažili jsme již mnoho z muslimského džihádu. Fungovalo by to? Ano. Proč muslimové? Také vysvětlení, aby případné krev civilistů nepadla na jednotky Porošenka?

  • Další úvahou je, mohlo by to být součástí daleko většího plánu? Např. plány na neustálé pokusy vyvolání války s Ruskem, o kterou se snaží nejen Porošenko, ale i CIA a pozůstatky Obamovy a Clintonovské politiky?
  • Je ta úvaha zcestná? Nebo by provokatéři počítali s tím, že vyvražďování obyvatel v Donbasu by Rusko nenechalo bez odezvy a tím by šlo právě o onen provokovaný incident, který by vedl k prvnímu výstřelu

Platí totiž vojenská stanoviska, že pokud padne první výstřel, tak to už nezastaví ani Putin ani Trump. Mašinérie se rozeběhne. A výhrůžky idiotského amerického generála v listopadu se naplní?

  • Jsou a nebo nejsou na Ukrajině v kritické oblasti ozbrojené a vycvičené muslimské jednotky? Pokud ano? Proč tm jsou?

Nelze to dávat do souvislosti, ale dnes byla v oblasti Moskvy opět vyhlášena plná pohotovost vojsk pro obranu této oblasti. Proč? Opravdu tu válka hrozí nebo nehrozí? Proč Německo uzákonilo útočnou válku a u nás se ruší zákaz nasazení vojáků mimo území ČR? Více zde?

V Moskvě byly jednotky protivzdušné obrany uvedeny do nejvyšší bojové pohotovosti

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|08.2.2017|free public

 

 19,160 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat