Reklama

Převzato: Muslimové na severu Čech trénují střelby ze samopalu!!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Tento článek přinesl AE NEWS. Je mi úplně jedno, jak tento publicistický portál hodnotí vládnoucí vlastizrádci a kolaboranté. Je mi jedno jak tento portál hodnotí porno-herecký drban Janda podporovaný havlistickými estébáky a konfidenty nebo multikulturními pro-muslimskými hovady a je mi jedno, jak tento portál hodnotí policie z cenzurního oddělení Ministerstva Vnitra…..

Muslimové na severu Čech trénují střelby ze samopalu. Příprava kombatantů na vyhlášení intifády v České republice? Hlavně, ať vláda nezapomene lidem odebrat zbraně, aby se nemohli bránit!

Jediné, co mne zajímá je, jestli je to pravda. A pravda to asi zjevně bude. A k tomu mohu mít jednoznačný postoj, který jsem už řekl jednou a říkám ho znovu. Pokud se spustí v mé zemi cokoliv co ohrozí byť by jen potencionálně mou rodinu, děti, blízké a mou zemi, poženu k odpovědnosti každého, kdo by to jen okrajově podporoval. A tím myslím zcela jasně, že nejsem pacifista a pokud tady někdo vyvolá ohrožení životů mých blízkých, sám za to stejnou mincí zaplatí a to přímý i nepřímý viník.

Je to všem pro-muslimáckým hovadům ať jsou v neziskovkách, ve vládě, v úřadu ombudsmana, v parlametu nebo politických stranách nebo na ulici dostatečně jasné?

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|01.2.2017|převzato|

 2,737 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat