Reklama

Převzato: Muslimové na severu Čech trénují střelby ze samopalu!!!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Tento článek přinesl AE NEWS. Je mi úplně jedno, jak tento publicistický portál hodnotí vládnoucí vlastizrádci a kolaboranté. Je mi jedno jak tento portál hodnotí porno-herecký drban Janda podporovaný havlistickými estébáky a konfidenty nebo multikulturními pro-muslimskými hovady a je mi jedno, jak tento portál hodnotí policie z cenzurního oddělení Ministerstva Vnitra…..

Muslimové na severu Čech trénují střelby ze samopalu. Příprava kombatantů na vyhlášení intifády v České republice? Hlavně, ať vláda nezapomene lidem odebrat zbraně, aby se nemohli bránit!

Jediné, co mne zajímá je, jestli je to pravda. A pravda to asi zjevně bude. A k tomu mohu mít jednoznačný postoj, který jsem už řekl jednou a říkám ho znovu. Pokud se spustí v mé zemi cokoliv co ohrozí byť by jen potencionálně mou rodinu, děti, blízké a mou zemi, poženu k odpovědnosti každého, kdo by to jen okrajově podporoval. A tím myslím zcela jasně, že nejsem pacifista a pokud tady někdo vyvolá ohrožení životů mých blízkých, sám za to stejnou mincí zaplatí a to přímý i nepřímý viník.

Je to všem pro-muslimáckým hovadům ať jsou v neziskovkách, ve vládě, v úřadu ombudsmana, v parlametu nebo politických stranách nebo na ulici dostatečně jasné?

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|01.2.2017|převzato|

 2,773 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,887 zobrazení celkem,  2,075 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,888 zobrazení celkem,  2,076 zobrazení dnes

Číst více »