Reklama

Oddělme zrno od plev

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak tohle video by mělo podle médií pomalu ohrozit bezpečnost Slovenska? :-) Jde tu o duchaplnost této slečny, která si užívá svých pět minut slávy, nebo o fakt, že se nám opět media snaží vnutit , že by tohle přitroublé video mohlo být snad záminkou k útoku na svrchovanou zemi, kterou Slovensko bezpochyby je! Slovensko, které je členem NATO!
Takže jedna přitroublá buchta se vychčije na Korán, pak ho podpálí a hned se tady bude strašit, co by z toho mohlo být?! Větší připosranost už ani páni redaktoři nemůžou předvádět.
Po pravdě slečna vlastně také předvádí obrovský kus kreténismu! Nebo jak je to tedy opravdu?! Šoupneme všechny muslimy do jednoho pytle? Budeme jim chcát na jejich svatou knihu, aniž bychom třeba jen připustili, že existují různé druhy výkladu islámu, stejně tak jako křesťanství. Že je obrovský rozdíl mezi vahabistickým výkladem islámu a třeba alavistickým muslimem, stejně tak jako je rozdíl mezi katolíkem, evangelikem a třeba Svědkem Jehovovým.
Přece ne všichni muslimové chtějí do Evropy, ne všichni muslimové celého světa chtějí parazitovat na našem sociálním systému! Stejně tak hordy Cikánů, kteří odjížděly do Kanady, nebo dnes žijí třeba v Irsku a mají ejchuchu juchuchu z jejich sociálních dávek. Vlastně ani nemusíme do Kanady, stačí jít zítra na pracák podívat se na chodby, jak tam bude černo! Jsou tedy vlastně stejní?! Parazit jako parazit?! Jsou takový všichni Cikáni?! Jsou takoví všichni muslimové?!
Ctěme člověka, ať je jakékoliv víry, ať je jakékoliv barvy pleti! Tady přece vůbec nejde o rasismus a ani to není rasová otázka!!! Je to otázka vlády ve své zemi, zajištění bezpečnosti pro občany země, zajištění jistot pro občany země a tohle vše pro občany Evropy. Když se ten pytel vysype, musí se přece oddělit zrno od plev, zrno zasadit, aby vzklíčilo a neslo dál své plody. Plevy se odjaktěživa šrotují!!!

https://www.facebook.com/adriana.melekova/videos/743786432435787/

 1,446 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 982 zobrazení celkem,  510 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 983 zobrazení celkem,  511 zobrazení dnes

Číst více »