Reklama

Komunisty navrhovaný nový trestný čin příživnictví? Ne, jen další nástroj na zvětšování mocenské síly proti lidem, kteří by snad nechtěli poslouchat.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 .
Komunisty navrhovaný nový trestný čin příživnictví? Ne, jen další nástroj na zvětšování mocenské pozice proti lidem, kteří by snad nechtěli poslouchat. Nikdo nemá rád příživníky a žádné, protože je jich zásadně více druhů, jak těch nepracujících, tak těch bohatých až po miliardáře, včetně těch politických a parlamentních.
Ano, dá se to nazvat i fašismem, komunistickou diktaturou, fašismem vládnoucích elit, nic jiného to není. Je to jen zvětšování silové moci vládnoucí mafie proti občanům a vůbec to neřeší skutečný problém s příživníky. Je to návrat k totalitě a diktatuře.
Název se může mnohým líbit a zamlouvat. Jak by ne, každý kdo pracuje nemá rád příživníky, darmožrouty, nepracující nepřizpůsobivá etnika. Problém je v tom, že ačkoliv se na první pohled zdá, že takový paragraf trestního zákona tuto problematiku bude řešit, tak ji vlastně řešit téměř nebude a tento paragraf bude opět jako za komunistů zneužíván a využíván tam, kde justiční mafie nebude mít dost důkazů, proti lidem nepohodlným režimu nebo dokonce i proti lidem, kteří k tomuto trestnému činu přijdou jako slepí k houslím.
Obecné pojednání o státní moci a zvůli  zde: „Vlak do stanice nucené práce…“
Estébák komunista Filip plácá při odůvodnění cosi, že by tento paragraf řešil trestní odpovědnost za nejspíš nekalý způsob obživy. Také starý známý výraz. Jenže buď tu máme lidi, kteří se živí poctivě nebo tu máme lidi co se živí nepoctivě. To je jasná základní podstata. A pokud tu mám lidi, co se živí nepoctivě, tedy, krádež, podvod, zpronevěra, loupež, úplatky a korupce, vydírání, spekulace, lichva atd. tak na to přece paragrafy jsou a žádný paragraf příživnictví s tím nemá souvislost. A vymahatelnost těchto paragrafů a chráněného zájmu je přece na kvalitní policejní a soudní práci, ne na paragrafu příživnictví. Je-li vykonávaná dobře, není již dále co řešit. Není-li vykonávána dobře, problém je v policii, stáním zastupitelství a soudech.
Pokud se lidem zamlouvá představa, že je to namířeno proti sociálním dávkám na nemakačenka, tak je třeba uvědomit, že tato představa je mimo mísu úplně. Tento navrhovaný paragraf trestního zákona vůbec neřeší žádnou státní podporu lemplům nebo podporu cikánů, muslimáků a bůhví koho ještě. Tento paragraf s tím nemá totiž vůbec nic společného a je to jen mylná prvotní a hodně zobecněná představa. Nemakačenka budou pobírat podporu dále, cikáni dále a naopak nebudou vůbec trestně odpovědní, protože tím právě mají legalizovaný zdroj příjmů, právě onou státní podporou a tím pádem je tento zákon vůbec nepostihne. Postiženi budou práv ti, kteří by i pracovali, podporu nedostanou a práci neseženou a ještě k tomu budou nepohodlní.
Problém s nepoctivým způsobem života je dávno řešen v trestním zákonu. Proč tedy chtějí komunisté využít líbivé propagandy  pro zbytečný a hlavně mocensky zneužitelný paragraf? Proč chtějí vyvolat líbivou davovou hysterii, „jakože metr na příživníky“?  Na první pohled hezké, ale to vše, co by se v té prvotní domněnce poctivě pracujím lidem líbilo, v podstatě tak není a problém to vůbec neřeší. Proč to tedy komunisté navrhují?
Pokud se někdo živí legálně, je to dané, pokud se někdo živí nelegálně, na to jsou nebo mají být zákony a měl by skončit v base za nelegální majetkovou trestnou činnost, již zmíněný podvod, krádež, loupež, spekulace, zpronevěru, vydírání, tak jako k čemu údajné příživnictví? Nechtělo by to spíše řádně a důsledně trestat a stíhat právě to? Tyto trestné činy  se totiž vztahují bez rozdílu i na všechny politické zločince. Příživnictví na ně nedosáhne.
Kde tam vidíte místo pro trestnost příživnictví? Já nikde. Jediné, co tam vidím, je, že někdo zařídí, že vás vyhodí z práce, druhý zařídí, že vás jinde nevezmou a politická mafie vás bude moci nechat zavřít, pokud se jim nebudete líbit. Stačí, když vás nikde pár měsíců nevezmou? Pamětníci komunistické totality si už nepamatují k čemu byl tento paragraf? K ničemu a jen zneužíván. Zase jen politickou mocí?.
Je problém s nemakačenky? Zrušte podpory.  Z toho pak vyjde jednoduchá rovnice. Buď bude nemakačenko pracovat a nebo bude páchat trestnou činnost. Pokud bude páchat trestnou čnnost, půjde do basy. A zařiďte, aby se bál tam vrátit, aby byl kriminál kriminálem a ne rekreací.
Tak na co a kam je namířen návrh o údajném příživnictví? Myslíte, že když stát dnes krmí cikány, že je bude zavírat? Prdlajs, zase si budou schánět papíry a kupovat jen invadlidní důchody. Takže na co pan estébák namočený v převratu 89 potřebuje příživnictví? Kdo přemýšlí a má trošku právní znalosti okamžitě vidí, že tady něco smrdí ve státě dánském, pardon v Kocourkově. Jen utahovaní moci vládnoucích elit? Nemakačenka to nevyřeší, zato nevolnictví z toho bude dokonalé.
Někteří jste komunisté? Pokud ano, tak si vzpomeňte, kdo vám tady ten podivnej převrat  1989 udělal. STB a špičky KSČ. A Filip je právě jeden z nich. Dosazený a nastrčený právě těmi, kdo ty sračky u nás způsobil. A teď v tom pokračuje. Skočte mu na to a nedivte se, když přijde s dalším zločineckým nápadem.
Není vám to už konečně po 28 letech divné? A pokud nejste komunisté, tak se divím, že na takové triky estébáků skočíte. Plátí: „kradeš, jdeš sedět za krádež, podvádíš, jdeš sedět za podvod. To, že je tu spousta politických zlodějů neřeší paragraf  údajného příživnictví. To je problém, že stát mají v moci mafiáni a sami sebe stíhat nebudou. Myslíte, že se po vzniku zákona sami sebe odstíhají za skutečné příživnictví? Politické strany jsou totiž také příživníci. A to ti praví příživníci. To asi ne, že? Sami sebe stíhat nebudou. To spíše přijdou na to, jak si schválit další zákon pro sebe, aby se mohli přiživovat na občanech a státu rádoby legálně.
Dovětkem k mnoha kometářům na sociálních sítích v mylných představách. Nebyl tady nikdy zákon o nároku na práci, ale povinnost pracovat pod pohrůžkou příživnictví. Jenže kdo pamatuje, tak ta povinnost pracovat vlastně nebyla povinnost pracovat, ale realita mít razítko, že jste zaměstnán. A nemakačenka na rozdíl od skutečně pracujících stejně nikdy nepracovala, flákala se, škodila, nechodila do práce nebo měla falešná zaměstnání za úplatek, který dávala komunistickým ředitelům. Veksláci si falešné zaměstnání sehnali, bohatí cikáni si zaplatili invalidní důchod a dojel na to zase jen ten obyčejnej důvěřivej českej človíček.
 A jsem zvědavý, kolik tupců bez právních znalostí, zkušeností a znalostí, praxe a pamětnictví  bude zase protestovat a mektat nesmyslné komentáře do všeho, čemu vůbec nerozumí a budou na facebooku bojovat tu nesmyslnou válku hlouposti, závislosti a vůbec se nepozastaví třeba nad tím, že se jejich lídři náramně rozumí s takovými estébáckými konfidenty jako Filip, Babiš a spol. a se slepou důvěrou k těm, co plodí takovéto „koumácké“ nápady a zda z toho vzejde něco dobrého. A o tom, že ti druzí z politické mafie nejsou jiní, o tom není žádných pochyb. Ti si zase vymyslí nějaké restituce nebo tak něco. Takže všichni na jedno brdo, modrej, zelenej, fialkovej, růžovej, pruhovanej, puntíkatej.
Jindra Tichý st. |šéfredaktor|5.2.|2017|

 2,004 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,045 zobrazení celkem,  573 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,046 zobrazení celkem,  574 zobrazení dnes

Číst více »