Reklama

Jak si ti kluci náramně rozumějí aneb komunista Filip chce zpět zákon o příživnictví.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nebojte, na Sobotku, Kalousky a ostatní taky dojde. Důvěra lidí je zvláštní věc. Mnohdy na místo, aby lidé hledali kde je příčina a zajímali se co je opravdu podstatou a příčinou problémů a v zákulisí, než někomu dají důvěru, ve víře a naději na nějaké zlepšení, dají na stále 28 let opakující se populismus. Tentokrát se chystá na tah další populista a mafián dosazený po revoluci STB do parlamentu, komunista Filip, agent a udavač STB (ale zjevně to půlce národa opravdu nevadí, což je smutný příběh a opravdu těžký úraz tohoto národa). Co přijde potom? Zákon o rozkrádání socialistického (pardon Babišova) majetku? Všechny ty peníze, co hledáte U Babiše jejich původ nepocházejí snad z pokladny KSČ a STB, které vyvezli ještě před revolucí do Švýcarska?

Staré přísloví je pravdivé, kdo lže, ten krade, krade a podvádí, s tím slušný člověk u stolu nesedí. Tato zem je jeden velký stůl ve kterém sedíme všichni. Také platí, kdo jednou lže, lže kdykoliv. Kdo jednou krade, bude krást i příště. Kdo podvádí, úmyslně někomu lže a je ještě udavač, to je smutný příběh. A vědělo se vždy, že tomu, kdo lže a krade se nedá věřit. Věděly to už babičky.

Jen dnes tomu nějak nepřikládáme žádnou váhu, žádnou důležitost. Žádné zásady a principy, ani ten rozum nám asi nepřijdou dost důležité, když se jako občané necháme jako ty ovce takto stále oblbovat. Komu vadí, že jsou tam 28 let v parlamentu a politice ti stálí lháři a podvodníci pořád dokola? Skoro všem. Tak proč je tedy stále znovu volíte?

Stále platí, že lhářům, podvodníkům a zlodějům se nemá věřit a udavači a konfidenti jsou lháři, podvodníci i zloději dohromady. Byli vždy odsuzováni za morální spodinu. Proč je tomu dnes naopak? Znamená to, že voliči udavačů, lhářů a podvodníků jsou v principu morálního charakteru to samé? Na o si odpovězte sami.

Vojtěch Filip, profilovaný komunista (v tom negativním papaláškém slova smyslu, nemluvím o pracujících) a konfident STB by rád znovuoživil zákon o příživnictví, nástroj moci nad občany, kdy když všechna ostatní moc selže a člověk nebude chtít dřít na papaláše a odevzdávat dnes už Babišovy daně, tak ho strčíme do basy, znepříjemníme mu život jako kdysi za bolševika, když někdo zlobil? Jeden vás propustil, druhý vás nepřijal a když nepůjdete k popelářům, šup do basy. Komunista estébák Filip se ohání a argumentuje poctivu prací. Promiňte, ale už jste někdy viděli komunistického nebo socanského papaláše poctivě pracovat? Jestli ano, dejte mi vidět, přijedu si to vyfotit do muzea rarit.

Komunističtí papaláši s tak velkými důchody, že se smrtelník ani netuší, chtějí hlasy obyčejných důchodců s důchodem sotva na přežití? Podivný to paradox? Nebo už jste viděli nějakého komunistu a královským platem nebo důchodem, aby ho rozdal těch svým voličům, chudým voličům důchodcům? Já tedy ne. Jistěže, i pro komunistické pohlaváry, zejména pro ně, platí také, nejdřív sobě, potom svým ovečkám. Platilo to vždy. Lež, podvod, hrabivost, moc a vláda. Stará známá písnička, co se nezměnila. Bylo za komunistických papalášů a je i za komunistických pohrobků, co jich ve všech stranách je.

Filip s komunisty navrhne, Babišovi noviny to prezentují, udělají tomu mediální přípravu, mafiánský parlament plný komunistických pohrobků to odhlasuje s podporou svých tandemů v parlamentu a další okovy jsou na světě. Jako vždy. Však si v tom parlamentu očividně rozumějí?

viz. zdroj Idnes. : Komunisté navrhují opět trestat příživnictví. Až šesti měsíci vězení

Hezký návrat komunistů, jen co je pravda, že? Populista Filip hřeší na to, že se najde a bude je volit hromada voličů a nostalgických komunistů, důchodců, bývalých PS-VB, pohlavárů, udavačů a dnes i spousta nekomunistů, kteří jsou zklamáni z celé estébácké revoluce, z politických mafií dnes vládnoucích, které ale nejsou nic jiného, všichni, než komunističtí pohrobci se snahou sloužit komukoliv, hlavně, že zůstaneme u moci a v parlamentu. co poslouchají stále více písničku, jaké to bylo dřív krásné. A když nezvolí komunisty, vytvořili přece ANO a Babiše. A ten vytvořil své další tandemy podpůrců. A zase budou v parlamentu na věčné časy.

A samozřejmě čtenáři nespouštějte povyk, protože ti napravo nejsou o nic lepší, je to všechno jeden stejný velký hnůj.

Případným komunistickým voličům zřejmě nedochází, že Filip je nastrčená figura STB a KSČ už od revoluce. Tedy ta osoba, které vlastně za celou falešnou revoluci spolu-může a že je účastníkem gangu listopadové mafie, která ty „sračky“ v naší zemi zavinila. Nebyla STB jako STB a nebyli ani komunisté jako komunisté. Filip je však součástí toho gangu, který se podílel na tom, co tu vše teď je. Jen si ho zvolte, podporujte, jen aby vám potom nepředvedl zase nějakou tu účast na nějakém tom falešném parlamentním převratu, s tváří neviňátka, přitom zasvěcence tehdejších estébáckých vlastizrad včetně těch budoucích.

Kdy voličům dojde, že všechny, ale úplně všechny vládnoucí politické mafie, co jich tu je vyrostli z jedné velké operativní kombinace KSČ A STB v souvislosti s mezinárodními intrikami o světovou moc? Kdy jim dojde, že všechny ty politické mafie přisluhují všem možným zájmům, jen ne těm vašim, občanským?

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|4.2.2017|free public|

 2,960 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,774 zobrazení celkem,  1,962 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,775 zobrazení celkem,  1,963 zobrazení dnes

Číst více »