Reklama

Čechy, Morava a Slezsko jsou čím dál tím více „smutný příběh“…

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Čechy, Morava a Slezsko jsou čím dál tím více „smutný příběh“.
My jsme čím dál tím více smutný příběh!!
Co jsme to tu našim dětem nechali za svinčík?

(motto Královské družiny)

Z archivu:

Blíží se 17. listopad 1, údajně státní svátek. Státní svátek jakéhože státu? Československa, v duchu tradic Koruny České, jak je to i v ústavě? Zcela určitě ne. Svátek paskvilu, který tu vytvořili samozvaní a pletichářští členové Občanského fóra procpaného agenty STB?

Stát, který vznikl tím, že si pár desítek šmejdů, převlečených bývalých komunistů a bývalých komunistů z roku 1968, rozhodlo, aniž by se lidí zeptali, že rozdělí Československo? Já osobně pseudo-revoluční 17. listopad považuji za svátek hlouposti a falešnosti českého národa. Už jenom to je ostudné, že tato fraška  je na stejné datum skutečné tragické historie z okupace Československa Hitlerem.

– Hlouposti proto, že jsme jako národ připustili blamáž v režii CIA, KGB a STB a nástup politických mafií z líhně komunistických pohrobků v domnění, že ta pseudo-revoluce je pravá, když byla levá, v čele s kolaborantem Havlem, který obdržel hned po revoluci německý řád za zásluhy o NĚMECKO, ne Čechy.

– A falešnosti českého národa proto, že většina, kdo cinkal na náměstí, si odcinkával svoje černé svědomí, byl nějakým způsobem od bývalého komunismu umazán úplatkářstvím, vlezlo-prdelismem komouškým pohlavárům do zadku nebo umazán kontakty na protekci u komoušů, aby byly cihly nebo střešní tašky, aby bylo maso nebo ty banány, aby synek na školu či do učení přišel, aby poukaz do Bulharska, nebo do lázní byl.

A naši slavní herci a komedianti jak nádherně cinkali a plakali na náměstí, aby si vycinkali svoje udavačské svědomí, neb práskali jeden na druhého kvůli roli v kdejakém Dítl seriálu, jen se prášilo.

Takže co už státní svátek? Kocáb nám ho oslaví, možná si něco šlehne jako za mlada, možná ho Kanada zase označí za drogového dealera, možná zase založí nějaký ten fond, který se vypaří? Kdo ví. Zatím zakládá Ukrajinu na Staroměstkém náměstí a společně s kolaborantem Šláfenberkem zve na oslavu ruské prostitutky, úchylné Pussy Riot, které na protest proti Putinovi hromadně souloží v kostele nebo se na kameru natáčejí, jak si strkají v supermarketu kuře do přirození. Co to je ? Prý punk. Já bych řekl Sodoma, Gomora a narcis-nekro-zoofilie.

Čechy, Morava a Slezsko jsou čím dál tím více „smutný příběh“.
My jsme čím dál tím více smutný příběh!!
Co jsme to tu našim dětem nechali za svinčík?

Jindra Tichý st. | šéfredaktor | 2.12.2014 | z archivu Má Vlast | free public

 1,718 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,619 zobrazení celkem,  1,807 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,620 zobrazení celkem,  1,808 zobrazení dnes

Číst více »