Reklama

Profesionální břišní tanečnice

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Ráda bych vám představila činorodou mladou ženu, kterou znám osobně a její činnost upřímně obdivuji. Jmenuje se Lucie Slaninová, žije v Rychnově u Jablonce nad Nisou.

Tanec není jediným jejím vyžitím. Zeptala jsem se jí proto na její další aktivity, kterých není málo. Takže : Tribal Fusion moderní břišní tanec, cíkánské tance, jogu, intuitivní tvorbu (malbu a kresbu) a věnuje se technic 3D papier Th a papiermache.  

Učí i vystupuje. Příští sobotu tedy 17.12. 2016 má vystoupení na  vánočním večírku. Jinak přes prázdniny budu určitě učit jogu, tanec i kurzy kresby a připravovat různé výrobky-tvořit. Dále hodně vystupuje s živou hudbou různých žánrů s tancem i cestuje na vystoupení např. do zahraničí. Následující rok jí čeká Holandsko (to má zatím potvrzené) a chce určitě udělat zase nějaké koncerty, také pomáhá organizovat umělecké akce a vernisáže. Tu jsou její nové stránky:http://tribalfusiontanecnice.weebly.com... , kd najdete podrobnosti o činnosti i kalendář nadané umělkyně, která své umění výukou ráda předává dál.

 2,031 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,768 zobrazení celkem,  1,260 zobrazení dnes

Číst více »