Reklama

K tématu Má Vlast nepatří jen historické nebo principiální otázky v obecné rovině

AUTOR PŘÍSPĚVKU

K tématu Má Vlast nepatří jen historické nebo principiální otázky v obecné rovině, ale i zamyšlení, diskuse i otázky současné a aktuální. To, co ovlivňuje naši současnost a naši Vlast dnes a denně. Dovolil bych si říci několik stručných témat.

Je tomu skoro 25 let, co jsme se zbavili komunismu při „něčem“, čemu se říká „sametová revoluce a kterou provedla STB ve spolupráci s tehdy sovětskou, americkou, německou tajnou službou a nastrčeným Havlem jako figurkou. Podobně to proběhlo i ve všech ostatních státech tehdejšího východního bloku.

Kdo však věří, že jsme se zbavili komunistů, je jen naivní blázen. Jedni zalezli, druzí si zabetonovali místo v parlamentu, třetí v senátu, čtvrtí a další vlezli do jiných již založených stran, případně založili strany další.
Rozebrali si všechny mocenské složky státu, posléze všechen majetek a státní firmy, zaujali pozice ve všech klíčových odvětvích ekonomických, politických, bankovních, policejních i justičních. Kam nemohli sami, nastrkali svoje manželky, tety, synovce, synáčky a bůhví jaké ještě další pohrobky.

Tato společnost mimo jiné totiž pozapomněla na to, že slovo komunista byla nadávka, ne pro běžné komunisty, ale pro všehoschopné šmejdy, kteří by vlezli do zadku každé moci, třeba i Hitlerovi, jen aby zůstali u kormidla.

A tato nadávka tak trochu platila i pro půlku našeho národa, protože tato půlka národa, ač nekomunistická, lezla komunistům do „prdele“, (nenapíši slušně, protože takto to sedí“) jen aby sehnala cihly, místo pro dítě ve škole, devizový příslib, poukaz do Jugoslávie nebo třeba i jen ty blbé banány a tak tato půlka národa má to poslední morální právo cokoliv „mektat“. Opět promiňte ten název, ale je přesný.

Proč to vše píši. Je to asi dva dny, co jsem se potkal s několika ultra-komunisty v internetové diskusi o demonstraci, kterou plánují různí smíšení aktivisté jako protest a petiční stánek na Staroměstkém náměstí proti Ukrajinským náckům, zavádějícím u nás Majdansko-Kyjevské praktiky v čele s kolaborantem Kocábem a Bursíkem.

Jedním takovým diskutérem byl mladý fanatik a druhý starý skalní komunista. Pointa diskuse byla v tom, že jsem řekl, aby organizátoři zařídili, že si z takové akce neudělají komunisté zase agitku, jinak tam normální a slušní lidé nikdy nepůjdou. Je totiž dost lidí a zásadně nekomunistů či apolitických, co by podpořilo odchod ukrajinské Banderovské bandy a svoloče z našeho Staroměstského náměstí, pokud takovýchto akcí nebudou zneužívat komunisté ke své agitce, potažmo jakákoliv jiná strana. Samozřejmě, spustil se hysterický komunistický kravál na druhou.

Jak vidno, někteří komunisté si stále myslí, že mají patent na rozum, monopol na jejich vůdčí úlohu na to, stát na straně Ruska a Putina. K tomu si samozřejmě naprosto fanaticky prosazují, že všechno dobro světa pochází od komunistů. Docela drzost, bych řekl. Navíc Rusko a Putin dávno nejsou komunistické, takový malý detail.

Co mně z toho vyplývá? Že české komunisty vlastně osud mrtvých, hrozba války, Putina ani Ruska a Ukrajiny nezajímá a že takovéto akce jsou jen a pouze velmi vhodnou záminkou pro jejich neustálé zviditelňování. Proč jsem o tom přesvědčen? Kdyby tomu bylo jinak, půjdou na demonstraci proti ukrajinským náckům na Staroměstském náměstí jako lidé, nikoliv rudogvardějci, nechají si svojí vlajkovou, transparentní a slovní propagandu doma.

Závěr? Dokud bude tahle pseudo-rudá bakterie všude smrdět, nikdo normální tam chodit nebude.

Z toho zase vyplývá jiná logická vazba. Komunisté zas až takoví blbci nikdy nebyli, aby neuměli používat taktiku. Takovéto chování skalních pseudo-komunistů na demonstracích, spíše „podivných týpků“, vůbec nedává smysl. Kdyby totiž současní a oficiální komunisté chtěli, vyslali by na takovéto demonstrace poněkud lépe mluvící a vybavené, lépe vypadající a chytřejší zástupce, kterých mají ve svých řadách dost. Navíc by vydali stranickou výzvu-pokyn a na takovou demonstraci by došlo nejméně mnoho stovek, ne-li tisíc lidí, protože jak známo, komunisté jsou ukázněné a poslušné volební a politické stádo. Na rozdíl od jiných stád.

Na akcích místo toho nacházíme asi tucet až dva tucty podivných figurek, splašeně vykřikující nesmyslná nostalgická hesla, vyvolávající hádky a propagující, navíc podivně propagující, KSČM a vytvářející až odpudivý dojem. Čím to? Proč to? Dělají to schválně nebo jsou tak blbí? Nebo chtějí být jen vidět? Nebo to má jiný účel?

Kdybych byl pracovníkem tajné služby a chtěl účinně bránit různým aktivitám, demonstracím a zapojení širší, řekněme normální, veřejnosti a chtěl zabránit tomu, aby se lidé houfně přidávali, nasadil bych právě takové psychopaty na každou akci. Logicky totiž výsledkem je, že každý normální člověk, který by se k nějaké pravdě chtěl přidat, se nepřidá, protože nechce být vedle takovýchto dementů v jednom pytli. Prostě bych všude rozesílal potřebně barvené agenty-provokatéry s image psychopatů, víc bych dělat nemusel.

Nevěříte, tak takto nějak také vznikla-nevznikla-skoro-zanikla Republikánská strana, protože mezi nimi působili takové „psychopatické perly“, kdy se tomu normální člověk raději vyhnul. Takto jsou nasazováni provokatéři do různých národnostních uskupeních, samozřejmě třeba i v Dělnické straně a proto se k nim nikdy nepřidá široká veřejnost. Proto jsou také náckové oficiálně v médiích prezentováni jako ultra-pravice, ačkoliv náckovství je německý národní-socialismus, tedy ultra-levice.

Takto nějak byla zlikvidována i případně možná úspěšnost Holešovské výzvy, protože tam figurují podivnosti typu samozvaný ochránce české země „Popelka“, teatrálně sebe-povolaný Sv.Václavem na Václavském náměstí při demonstraci, jako ochránce národa a kdy se zhruba třetina přítomných ne mnoha demonstrantů otočila a odešla, nevěřícně kroutíc hlavou nad praštěností dotyčného. Mohl bych pokračovat donekonečna.

Například další podivnost, Koruna česká, politická strana, která se hlásí k hodnotám Českého království a přitom jenom zneužívá vlastence k propagaci a návratu Habsburků, kteří nám korunu ukradli a v pozadí není nic jiného než choutky na restituce až k roku 1918 a zrušení Masarykových zákonů, zejména pak pozemkovou reformu. Samozřejmě, že ve stínu s prohabsburským Schwanzenberkem a euro-projektanty.
( Prosím nezaměňovat Korunu Českou, politickou stranu s námi, Královskou korunou, která je volným a zájmovým sdružením šermířů, historických šermířů a skupin, historických řemeslníků a nemá s prohabsburskými pleticháři z Koruny české nic společného).

A souhrnem, říkám, nechci americké intriky v pozadí s Rothschildy a Rockefellery, nechci euro-fašistický stát s Bruselem, nechci 3. světovou válku, nechci ukrajinské nacisty a vrahy, kteří bombardují vlastní civilní obyvatelstvo a nepůjdu bojovat proti Rusku a Putinovi, minimálně ne do té doby, než by ohrozil mojí vlast, rodinu a blízké. A to nedělá i kdyby se všichni kolaboranti na uši stavěli.

Vzkazem pro všechny fašistické „šmejdy“, co jich je a co chtějí vyprovokovat válku ve jménu USA, Alláha či čehokoliv jiného, pro všechny Zaorálky, Bursíky, Kocáby, Štětiny, jste fašisti a jako k takovým se k vám stavím a je mi jedno, jestli v tomto loutkovém státě zastáváte nějaké loutkové postavení. Pokud půjdu bojovat, nebude to proti Rusům. !!! BIS pozdravuji, zapište si to!

Dovětkem, dnes již nemám rád žádnou politickou stranu rád. Sociální demokracii docela hodně nemám rád. Sobotku či Zemana obzvláště, ale závazně prohlašuji, že dokud bude prezident bojovat proti štvavé válečné protiruské hysterii, dočasně prominu vše co mu zazlívám. Mír je přednější a v zájmu míru a prospěchu národa ho jako nutné zlo, bude to bolet, ale podpořím.

 

Jindřich Tichý st. |šéfredaktor|2.12.2014|z archivu Má vlast| free public

 1,553 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,673 zobrazení celkem,  951 zobrazení dnes

Číst více »