Reklama

Referendum ČSR – čemu vlastně říkáme „Zrušení politických stran, zrušit politické mafie“?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Politické systémy vlád, tak jak jsou prezentovány a uplatňovány na celém světě (a jak nás naučili) v posledním století je v podstatě mafiánský nesmysl, který se schovává za slovo demokracie. Jenže, co to ta demokracie vlastně je? 

 • Myslíme snad tu demokracii, která vznikla ve starověkých Athénách? To asi těžko, protože ta se od té dnešní zásadně lišila jako ořech od kaštanu. Navíc přivedla starověké Athény k totálnímu kolapsu.
 • Myslíme snad tu starořímskou demokracii římského senátu? Tak to asi těžko, protože ta dělila společnost na patricie, plebejce a otroky. Tedy 3 kasty lidí, z nichž jedni si byli rovní (na velení), druzí rovnější (hlavně zdroj peněz a armády) a třetí nerovní (na práci a jako inventární majetek). Navíc páni demokratičtí senátoři patriciové měli své rádoby demokratické výsady dědičné. Takže šlechta jiným názvem. Navíc přivedla starověký Řím ke kolapsu.
 • Myslíme snad britskou demokracii Cromwellovskou? Tu která několik desítek let diktaturně vládla za podpory anglikánského náboženského fanatismu, popravila krále a položila základy horní a dolní komory Spojeného království Velké Británie a Severního Irska a okupovala po staletí celou zeměkouli, vyvolala kontinentální a koloniální války a do dnes se sere do celého světa s choutkami bombardovat Rusko jadernými zbraněmi?
 • Nebo myslíme tu demokracii francouzskou, kdy ve jménu boje proti šlechtě kdejaký soused udal a vraždil souseda tím, že ho poslal na gilotinu a málem vylidnili ve jménu demokracie celou Francii?
 • Nebo snad myslíme americkou demokracii, ve jménu které USA terorizuje a ekonomicky ždíme celý svět? Tu demokracii, kde na jedné straně jsou některé extrémní svobody a na straně druhé totální fašismus a civilizační degenerace?
 • Nebo snad myslíme tu komunistickou demokracii, kde prý vládne plebiscit, na stranických schůzích si zvolí stáda kariéristů, ti pak volí výše a výše, až vládne jeden ústřední tajemník a uplatňuje cestou prý demokratického pluralismu totální diktaturu? A kde to skončilo všichni víme, několik vyvolených vládne díky stádu kariéristických idiotů, než je jejich soudruh komunista od vedle nesestřelí, aby ho vystřídal?
 • Nebo myslíme nakonec tu dnešní alá demokracii, kde si každej vychcanej a jeho nejbližší „příbuzenstvo“ rozdává jako ta mafie koryta, šlapou po zákonech a z občanů si udělali opět otroky, jen pomocí trochu sofistikovanějším způsobem? A kam jsme to dopracovali? Do dnešního „havlistánu“? Co je havlistán snad není nutné nikomu vysvětlovat.

Takže si to shrňme………..

 • Za poslední století nás naučili, že parlamentní demokracie je to nejlepší a hlavně, že ještě nikdo nikdy nic lepšího nevymyslel.
 • Naoko tvrdí, že se jedná o vládu lidu, jenže ona je to blbost. Jedná se o vládu politických stran, které vnutili lidem jako nezbytného prostředníka mezi vůlí lidu a mezi zákonodárnou mocí, tedy Parlamentem. Takže skutečnost je taková, že politické strany si vynutily, že pouze oni jediní jsou ti správní zástupci zákonodárné moci, ti správní zástupci vlády a Parlamentu. Ti správní k moci a vládnutí. Tedy zase šlechta. Jen jiná.
 • Jenže jakákoliv politická strana je malá skupinka lidí, tedy menšina, která prosazuje své vlastní zájmy, nikoliv vůli lidu. Odvolat je nemůžete, vyhodit je nemůžete a můžete je jen volit, nic víc. Al jen je, stále dokola. A když je nezvolíte, stejně nakonec vládnou.
 • Vládnou nám tedy velmi malé skupinky lidí, žádná vůle lidu. Zákony nám dělá malá skupinka lidí, bohužel ne pro nás, ale proti nám.
 • Co to tedy je? Vláda mafiánů, kteří si říkají politické strany. Takže svět ovládají díky tomuto politickému systému mafie. Bez ohledu co slibují a jak populárně mluví.
 • Tyto mafie potřebují jen jednou za čas vaše hlasy, aby si znovuzískaly obnovení své moci. A proto lžou, slibují a ti nejpopulárnější se zmocní moci.

Komu tato jednoduchá vazba přijde normální? Asi nikomu, že? Přesto se chováme jako idioti a stále je volíme a tu moc jim dáváme. A co takhle zrušit politické strany? To by nešlo? Jistě že šlo.

Jaký rozdíl je mezi tím, když bude kandidovat schopný člověk na okresního hejtmana jako občan, Ferenc Novák a bude chybět vnucená mafiánská politická strana? Bude pan Ferenc Novák jiným panem Novákem? Zajisté nebude.

Bude v tom ale rozdíl. Zvolený pan Ferenc Novák lidmi, bez politické strany, bude zvolen jako veřejný činitel s povinnostmi starat se o Ústavou dané povinnosti, odvolatelný, postižitelný a odpovědný  Ústavě. Kdežto dnes se pan zvolený Ferenc Novák stará o zájmy své strany a jejich zájmů a zákony či Ústavu si může díky své politické straně a imunitě dovolit pošlapat kdy chce a jak chce.

Zrušme politické strany. Žádný chaos v tom nebude, Novák bude stále Novákem, ale principy, na kterých stojí budou jiné. Nebude to politický mafián, ale odpovědný veřejný činitel a služebník. Stačí napsat vymahatelnou občanskou Ústavu a zrušit politické strany. A globalistická mafie bude mít trošku problém. Bude totiž tak trochu ve výstupním otvoru exkrementů z trávícího ústrojí.

Tedy plná přímá demokracie (zákonodárná moc) nikoliv v Parlamentu, ale v rukou lidu (referenda). Vypracovat občanskou vymahatelnou Ústavu a schválit ji. K tomu je třeba podle dnešních podmínek jediné. 2/3 většina hlasů. Je tedy třeba vyhrát volby 2/3 většinou, schválit to, opravit všechen hnus a potom politické strany a parlamentní systém zrušit včetně sebe sama. A jako řídící článek občanského státu silný prezident, jeho vláda a zemský systém složený z okresních hejtmanů. Nic víc a nic míň.

A co k tomu stačí? Aby občané volili sami sebe, skutečné občanské hnutí, které to nejen slíbí, ale také splní. Jde to ale jen s 2/3 podporou voličů. Volit je třeba sami sebe, občanskou myšlenku, nikoliv populistické idioty, kariéristy a lháře. Volit je třeba cíl a myšlenku bez populistů.

Jindřich Tichý  |šéfredaktor| předseda Referenda ČSR|10.6.2018|aut. práva volná|

 2,949 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat