Reklama

Novodobá otroctví 6 – Když se narodíme …

AUTOR PŘÍSPĚVKU

“ Všechny největší kontinentální, koloniální a světové války vzešly z lůna a propagandy Matky Evropy a nyní si tato Matka pro bratrské národy Evropy vymyslela Evropskou Unii. Uvidíme, co z toho vzejde. “

 

Vydáno samizdatem v roce 2003 – Novodobá otroctví
Kapitola 6

Když se narodíme …


 

– Logicky vychází, že bychom měli býti lidé, jediné dosud známé rozumově uvažující a žijící bytosti ve vesmíru a na planetě Zemi, kde jsme se narodili a máme všechna svobodná práva, která jen existují. Máme svou vůli, rozum, schopnosti, svou individualitu a tady začíná první a ne zrovna zanedbatelný problém.

– Když se narodíme, hned se najde koumák a položí nám do kolébky dárek, takzvané občanství, aniž by se nás vůbec zeptal, jestli ho chceme a přivlastní si nás do svého systému jako nevolníka.

– Ne, že by občanství bylo samo o sobě problém, ale problém je v tom, že se nás v té kolébce, samozřejmě obrazně řečeno, nikdo neptá, jestli to občanství vlastně vůbec chceme.

– Od Státu, protože tím koumákem je Stát, dostaneme Občanství, občanský dárek, který odmítnout nemůžeme, protože jako nemluvňata jsme právně nezpůsobilí. Takže nám je de facto i dejure vlastně občanství nenápadně vnuceno i s cejchem rodného čísla.

– První problém s naší svobodou a lidskými právy je na světě. Už nejsme právě narození, absolutně svobodní lidé, s úplnými právy, ale jsme právě narození občané Státu, tedy svobodní jen do té míry, kam to Stát a občanství dovolí a právy velmi silně omezenými.

– Samozřejmě k občanskému dárečku vám Stát automaticky a povinně nadělí několik práv a výhod, která většinou sám ani nedodržuje a s nimi také nadmíru povinností a pravidel, kterým se naopak vy už od narození musíte podřídit a to po celý váš další život, jinak přijde trest. Včetně dluhů státu.

– Tedy dostanete občanský dárek, kterým přijdete o úplná lidská práva výměnou za silně omezená práva občanská.

– Lidově řečeno, docela „blbej„ obchod, připomínající ocejchování a krocení divokého hříběte, jeho první osedlání a celoživotní chomout, aniž by se Vás zeptali, jestli ho vůbec chcete. Zbývá jen zapřáhnout a tahat, čehož se narozený člověk po krátké době hájení v dospívání dovršením plných občanských práv velmi rychle dočká. Stejně jako ten kůň. Mezitím si Vás koumácky Stát pěkně vychová. A hříbě má drezúru a potom už jen tahá a tahá a tahá a tahá…….

– Ne, že by se měl stát novorozeněte fyzicky ptát, to je samozřejmě nesmysl, ale stát respektující svobodná lidská práva by samozřejmě mohl a měl pamatovat ponechat narozenému dítěti možnost jasné budoucí a nezastřené, ničím nemanipulované volby k tomu, aby mohl časem říci : „Já to Vaše občanství chci a nebo taky Já to vaše občanství nechci“ … a když je nechce, neměl by být nijak nerovně diskriminován.

 

pokračování … “ Kapitola 7 – Když je nám 15 …“

Jindra Tichý st. |2003|2017|práva vyhrazena|

 1,682 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,734 zobrazení celkem,  1,922 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,735 zobrazení celkem,  1,923 zobrazení dnes

Číst více »