Reklama

Teď jsme si rovni

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezbývá moc chvil a většina z nás usedne ke svátečnímu štědrovečernímu stolu. Věřící, vyznavači různých církví, ale i zapřísáhlí ateisté, kteří prostě rádi dodržují evropské tradice a je jim šuma putna, jestli jsou postavené na židovsko křesťanských základech. Chvíle klidu a míru, kdy i na válečných bojištích první světové války dokázali nepřátelé zastavit palbu a prý se dokonce v zemi nikoho mezi liniemi setkat a vzájemně si s úctou a pokorou k životům těch druhých, podat ruce.
Evropa je seskupení svobodných národů, které jsou hrdé na své předky, na svou územní celistvost, svoji historii, protože to jsou kořeny, které byly v minulosti vykoupeny krví a řadou útrap, než se evropané dostali na svou mravní a sociální úroveň, které se staly základy jejich států.
V současné době prožíváme fatální útok na tyto hodnoty, fatální útok na tyto pevné kořeny, které podkopává v řadě zemí pomatená liberální politická a kulturní fronta, která si dokonce myslí, že je politickou, kulturní a mravní elitou svých národů, zcela dnes již odtržena od názorů svých občanů. Prožíváme fatální útok směřující k islamizaci evropských zemí, islamizaci evropských národů.
Ve světle událostí z Berlína jsem nikde nečetl ani zrnko pokory, pokání, omluvy ze strany muslimských představitelů a duchovních. Šlapou na naše tradice, urážejí podstatu svobodného života v Evropě a naprosto opovrhují naším způsobem života. Jsou to pijavice, které se snaží jen vycucnout a parazitovat na sociálním systému evropských zemí.
Hlásím se k evangelické církvi Křesťanské společenství, která není státem uznaná a tedy nepobírá od státu příspěvky. Byl jsem před lety v Křesťanském společenství pokřtěn. Věřím v Boha.
Přesto nemohu přihlížet a věřit v pomatené odpuštění někomu, kdo šlape a nerespektuje kořeny a základy, na kterých je postavený svět ve kterém žiji a dál chci žít, svět ve kterém žijí naši potomci, vnoučata, přátelé, kamarádi, český národ a ostatní svobodné národy.
Existuje kniha „Drahokam Mediny“ americké spisovatelky Sherry Johnes, který byla stažena z prodeje v podstatě ve všech zemích, protože ho tamní islámské organizace označují za urážku muslimů. Kniha vypovídá o životě Aíši, jedné z žen proroka Muhameda. Islamisté ji přirovnávají ke karikaturám Muhameda otištěným v Dánsku, nebo k Satanským veršům Salmana Rushdieho. Tak říkáte, vy pijavice, že vás tahle kniha uráží?! V pořádku, začneme si tedy být rovni. Budu tedy citovat odstavec z této knihy, který pojednává o svatební noci jedenáctileté Aíši s prorokem Muhamedem. Uráží vás podstata, že prorok Muhamed byl prachobyčejný dobytek a pedofil?!
„Bolest brzy přešla, Muhamed byl velmi něžný, sotva jsem ucítila bodnuti škorpiona. Být v jeho rukou, s jeho tělem, bylo největší požehnání v mém životě,“ to je jeden ze sporných textů v knížce.
Tohle je součástí vašeho života, to jsou vaše kořeny!!! Svět postavený na zápiscích pomateného pedofilního prasete!! Doufám… ne pevně věřím, že jsem vás dostatečně urazil!!!

 1,142 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,790 zobrazení celkem,  1,282 zobrazení dnes

Číst více »